Bitcoin ve Ethereum'da Son Durum -SOL DÜZELTMESİNİ YAPTI ŞİMDİ ALIM BÖLGESİNDE-Bitcoin ve Ethereum’da Son Durum -SOL DÜZELTMESİNİ YAPTI ŞİMDİ ALIM BÖLGESİNDE-

Koinvizyon web sitesi, Koinvizyon Telegram kanalları ve Koinvizyon sosyal medya sayfalarında yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Video more
Raoul Pal: BE PREPARED!! This will change EVERYTHING in Bitcoin - Bitcoin News Today

Koinvizyon kapsamındaki gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır.
Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu servis kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette Eylem Cülcüloğlu’nun herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zararı, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Eylem Cülcüloğlu sorumlu tutulamayacaktır.

Video more
Raspberry Pi 3 Bitcoin Mining

#bitcoin​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​ #ethereum​​​​​​​​​​​​​​​​​​ #iota​​

source

farshidcryptocurrency

Read Previous

$INTER, FAN TOKEN, BLOCKCHAIN? NON CI CAPISCO UN C…O: SONO VECCHIO!

Read Next

DOGECOIN CRASH !! WHAT'S NEXT ? LATEST NEWS UPDATES , PRICES & TECNICALS FOR CRYPTO & DOGE!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,235.00
ethereum
Ethereum (ETH) $ 4,233.34
tether
Tether (USDT) $ 1.00
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 487.30
cardano
Cardano (ADA) $ 2.16
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.264126
usd-coin
USD Coin (USDC) $ 1.00
solana
Solana (SOL) $ 210.80
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 620.68
chainlink
Chainlink (LINK) $ 32.10
minidoge
MiniDOGE (MINIDOGE) $ 0.000000
dogecash
DogeCash (DOGEC) $ 0.022258
bitcoin-gold
Bitcoin Gold (BTG) $ 68.58